پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد + تصاویر

پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد

 

مثل هرسال در آستانه سال نو سوالاتی مثل چه رنگ مانتویی برای سال ۹۸ مد می شود؟ رنگ سال ۹۸ چیست؟ رنگ مد سال ۹۸ برای رنگ مو و لباس چیست؟ و … در ذهن ها بود که کمپانی پنتون به آنها پاسخ داد.

رنگ سال ۲۰۱۹ میلادی و ۱۳۹۸ شمسی اعلام شد ؛ مرجانی زنده نمادی از شادی و خوش حالی

اگر از علاقه مندان به فشن در بخش رنگ سال باشید مطمئنا اسم کمپانی و موسسه “پنتون” یا ” پانتون” را بارها شنیده اید ؛موسسه ای که حدود ۲۰ سال است رنگ سال را انتخاب و معرفی می کند این بار هم در ماه آخر سال میلادی طی مدت کوتاهی چالش بین کارشناسان خود بالاخره رنگ سال ۲۰۱۹ میلادی و ۱۳۹۸ شمسی را معرفی کرد ؛ رنگی که ما را به یاد ماهی های آبهای مدیترانه و دنیای زیر آب می اندازد و آن ” رنگ مرجانی زنده” است که در تصاویر این بخش از دنیای مد اکسیرفان مشاهده می کنید ؛ رنگی که طبق انتظارات حتما همه شرکت های طراحی لباس، مد و فشن، دکوراسیون، تکنولوژی و… از آن در طراحی های محصولات جدید خود استفاده خواهند کرد و این روزهاست که شاهد ورود ان به دنیای دکوراسیون داخلی هم باشیم. بر اساس گزارش سایت رسمی این موسسه رنگ سال ۲۰۱۹ رنگی است از طیف نارنجی با کد #fa7268رنگ سال 2019

بیشتر بخوانید:   آرایش چشم ساده برای چشم های ریز و درشت + تصاویر

رنگ سال 2019پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد

رنگ سال 2019

پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد

رنگ مرجانی زنده رنگ سال ۲۰۱۹ به انتخاب کمپانی پنتون

برای معرفی رنگ سال ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹ باید اینطور گفت که رنگ مرجانی زنده، یکی از طیف های زنده رنگ نارنجی می باشد که در خود ته رنگ طلایی دارد و به نوعی منعکس کننده گرما و قدرت موجود در صخره های مرجانی دنیای زیر آب در دریاها و اقیانوس هاست.

رنگ سال 2019

پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد

کد رنگ و ویژگی های رنگ سال ۲۰۱۹ میلادی و ۱۳۹۸ شمسی

کارشناسان این کمپانی رنگ مرجانی زنده را نمادی از شادی و خوش بینی عنوان کرده اند و عاملی برای برقراری گرما و صمیمیت در بین افراد خواندند.براساس مطالب منتشر شده در وب سایتهای مربوط در رابطه با توصیف و معرفی رنگ سال ۲۰۱۹ -۱۳۸۹ این رنگ به نوعی بیان کننده اهمیت توجه به منابع طبیعی و زندگی زیر دریا بوده به این دلیل که صخره های مرجانی قسمت قابل توجه و با ارزشی از اکوسیستم زندگی دریایی هستند که در حفظ زندگی دریایی برای موجودات دیگر نیز اهمیت قابل توجهی دارند.

بیشتر بخوانید:   مدل مناسب لباس برا خانم های لاغر

 رنگ سال 2019

پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ را اعلام کرد

گردآوری: مجله تفریحی سرگرمی اکسیرفان

کانال تلگرام: https://t.me/xsir18

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *