مدیران دولت جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را ندارند/ جهانگیری مثل اپوزوسیون حرف نزند

مدیران دولت جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را ندارند

نتیجه تصویری برای غلامحسین کرباسچی

مدیران دولت جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را ندارند

 

دبیرکل حزب کارگزاران گفت: مدیران این دولت به خاطر محافظه‌کاری‌ها، جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را ندارند.

 

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران عصر امروز پنجشنبه ۷ دی‌ماه در کنگره استان تهران حزب متبوعش با اشاره و به توصیه امیرالمومنین به امام حسن مجتبی گفت: در کشور ما اغلب مسئولین به زمان اقرار ندارند و طبق وصیت علی (ع) و عرف جهان بازنشستگی از هرسال به بعد است. امیرالمؤمنین می گوید من مقر به زمان هستم و ولی جامعه ما و مسئولین ما زمان ندارند و ما نیازمند نیروی جوان هستیم.

وی افزود: ساختار حزب کارگزاران از این به بعد بالا به پایین نخواهد بود و هیج دموکراسی بدون حزب و تشکیلات پیش نمی رود.

کرباسچی ادامه داد: امیرالمومنین به فرزندش می فرماید فکر نکن همه‌چیز بر وفق مراد خواهد بود و آدم به چیزهایی امیدوار است که نمی رسد کما اینکه ما به چیزهایی که فکرش را می‌کردیم نرسیدیم.

وی با انتقاد از برخی اظهارات جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، گفت: خیلی ناراحت شدم که جهانگیری هم مثل ما که انتقاد می‌کنیم، گفته یک عده مدیر آویزان هستند. اگر آویزان هستند عوضشان کنید و همانطور که رهبری گفت مثل اپوزیسیون ها حرف نزن. اگر عده ای از مدیران آویزان دولت هستند و نمی گذارند کار کنید عوضشان کنید.

بیشتر بخوانید:   زمان آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ +جزئیات جدید

کرباسچی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در مورد دانشجویان ستاره‌دار گفت: دلم می‌خواست روحانی بجای حمایت از دانشجویان ستاره دار از وزیر علوم بخواهد که در جلسه هیات دولت تعداد این دانشجویان را بپرسد و در جلسات آینده گزارش عملکرد بخواهد.

وی با بیان اینکه چون مدیران اجرایی ما در گذشته کارنامه سخنرانی دارند و هنر سخنرانی داشتند و بسیار سخنرانی داشتند و مردم نیز برایشان بسیار سخنرانی می‌فرستادند حالا در زمان اجرا نیز همان رویه را پیش می‌گیرند و توقع‌مان از مسئولین اجرایی باید این باشد که فعل ماضی به کار ببرید و بگویید ما ۱۰۰ یا هزار دانشجوی ستاره‌دار داشتیم و من دستور دادم که ستاره‌های آنها حذف شود تا درس‌شان را بخوانند. لازم نیست به کسی هم حرف تندی بزنیم.

کرباسچی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور گفت: به جای این نوع خطاب دادن ها که معلوم نیست مخاطب آن مردم یا افراد دیگری هستند به وزیر اطلاعات بگو وارد حریم خصوصی مردم نشوند.

دبیرکل حزب کارگزاران ادامه داد: مسئولین اجرایی ما چون قبل ار مسولیتشان کارنامه سخنرانی داشتند و سخنران خوبی هم بودند، حالا هم در اجرا سخنرانی می‌کنند ولی توقع ما از آنها این است که فعل ماضی بکار نبرند.

بیشتر بخوانید:   ماجراهای نفت تهران تمامی ندارد/ "خودفروشان ورزشی" کیستند؟

کرباسچی تاکید کرد: مدیران این دولت با همه ارادتی که به آنها دارم به خاطر همین حرف ها و محافظه کاری ها از وزیر تا مدیر و معاون، جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را آنطور که باید ندارند.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به توانایی‌های موجود در کشور خاطرنشان کرد: امروز مصاحبه‌ای از مدیرعامل مرسدس‌بنز دیدم که در آن پیش‌بینی کرده بود در آینده در زمینه تکنولوژی، محیط زیست و معضلات اقتصادی چه وضعی خواهیم داشت و من به اعضای حزب نیز مطالعه این مصاحبه را پیشنهاد می‌کنم چون فکر کردن به این افق‌های آینده امری لازم است.

کرباسچی با اشاره به لازمه جوانگرایی در کشور گفت: علی‌رغم ناامیدی که اکنون در سنین زیاد پیرامون وضع آب و کشاورزی و محیط زیست دارند این مصاحبه بسیار امیدوارکننده است و نشان می‌دهد اگر جوانان ما همت کنند مشکل آب را نه در ایران بلکه در سطح منطقه و جهان حل کنند یا با استفاده از تکنولوژی ارتباطات در آینده چگونه صنعت اتومبیل را دچار تحول کنند.

 

مدیران دولت جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را ندارند

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *