">رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟ - اکسیرفان

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

 

عشق و علاقه آقایان نسبت به زنان را از رفتارهایشان می توان فهمید و برخی از رفتارهای مردان نشان دهنده این است که دوستتان ندارند.

رفتار آقایان و خانم ها با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد بنابراین داشتن اندکی اختلاف نظر میان شما و فرد مورد نظرتان طبیعی است اما برخی از آقایان رفتارهایی را از خود بروز می دهند که با هیچ بهانه ای قابل توجیه نیستند.رفتار آقایان

این افراد حتی برای طرف مقابل خود آنقدر ارزش قائل نیستند که برای خاتمه دادن به رابطه با او به صحبت بنشینند بلکه سعی می کنند دختر را با رفتارشان آزرده کنند تا خودش رابطه را پایان دهد. رفتارهایی را که در ادامه این بخش از اکسیرفان برایتان آورده ایم، هرگز از مردی که دوست تان دارد، نخواهید دید.

رفتار آقایان

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

چگونه بفهمیم مردی ما را دوست ندارد؟

رفتار آقایان که دوستتان ندارند

شما را مقایسه می کند

یکی از غلط ترین رفتارها در هر زمانی مقایسه کردن است . مقایسه کردن سبب تخریب شخصیت فرد و تحقیر او می شود. اگر طرف مقابلتان ظاهرتان را با افراد دیگر ، دست پختتان را با مادرش مقایسه نمود ، بهتر است که از همان ابتدا جلو این رفتارها را بگیرید زیرا شما شخصیتی منحصر بفرد دارید که نباید با مقایسه تحقیر شود.

با احساسات تان بازی می کند

شما باید کنار مردتان همواره احساس آرامش نمایید . اگر او با احساس شما بازی کند هیچگاه روی آرامش را نخواهید دید . او با رفتارهای مختلفی مانند تحقیر یا تمسخر شما ، عیب گذاشتن روی شما ، گرفتن اعتماد به نفستان می تواند احساسات شما را خدشه دار کند و به تدریج شما را افسرده کرده و امید به زندگی را از شما بگیرد. بنابراین دنبال فردی باشید که برای شخصیت شما ارزش قائل است پس رابطه خود را با چنین فردی که با احساستان بازی می کند خاتمه دهید.

ویژگی مردان عاشق

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

تحقیر و تمسخر از رفتار آقایانی که دوستتان ندارند

 نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد

از شما می خواهد ظاهرتان را تغییر دهید

هر فردی چهره و اندام مختص به خود را دارد . اگر اندام شما ایده آل همسرتان نیست و او شما را وادار کند تا تنها برای رضایت او بدون در نظر گرفتن سلامتیتان تغییر کنید ، بدانید که او فرد مناسبی برای شما نیست زیرا حاضر است برای به دست آوردن رضایت او ، به جسم تان آسیب برسانید . پس به جای لاغر شدن و از دست دادن وزن، بهتر است که او را از دست بدهید.

بیشتر بخوانید:   چند روش برای اینکه بهترین همسر دنیا شوید

اهداف و رویای شما را نادیده می گیرد

ممکن است مرد زندگی شما با آرزو و اهداف شما موافق نباشد اما آنها را نادیده نمی گیرد. این مرد همواره به آرزوهای شما گوش می دهد هر چند با آنها موافق نیست و در کنار او می توانید به آرزوهایتان برسید اما مردی که شما را دوست ندارد زمانی که از رویاهایتان برای او سخن می گویید عکس العملی منفی از خود نشان می دهد و حمایتتان نخواهد کرد پس بهتر است دور او را خط بکشید.

از صحبت کردن جدی با شما فراری است

اگر مرد زندگی شما مدام از حرف زدن در مورد مسائل جدی زندگی بیزار است از این جهت که فکر می کند ممکن است به دعوا و ناراحتی ختم شود او دچار ضعف است زیرا دربسیاری از مواقع اختلاف نظرهایی به وجود می آید که بدون صحبت کردن حل نخواهد شد. شما لایق قویترین ها هستید بنابراین به کسی که شما را در سختی تنها می گذارد، اعتماد نکنید.

فرار از صحبت با همسر

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

رفتار آقایان در صحبت های جدی با همسر

وقتی مردان فاصله میگیرند و دوستتان ندارند

شما انتخاب آخر او هستید

در برخی از مواقع شما اولویت اول همسرتان نیستید مثلا گاهی او باید ابتدا به خانواده اش برسد و یا کاری مهمتر از رسیدگی به شما را دارد و این طبیعی است اما اگر همیشه اولویت او دیگران است و شما انتخاب اول او نیستید.

مثلا او قرارش را با شما کنسل می کند تا با دوستانش باشد، بدانید که انتخاب اول او نیستید. اگر این حس همیشه در شما ایجاد گردد که آخرین انتخاب اوهستید باید در انتخاب تان تجدید نظر کنید.

شما را به دیگران معرفی نمی کند

اگر مرد مورد علاقه شما ، در معفی شما به دیگران مشکل دارد و شما را به دوستان و اعضای خانواده اش معرفی نمی کند و شما را از آنها پنهان می نماید بهتراست به احساس او و جدیت اش در رابطه شک کنید.

بیشتر بخوانید:   فرمول های موفقیت در کسب وکار های خانی

دلیل پنهان کاری می تواند این باشد که شما را به عنوان زن زندگیش قبول ندارد و یا در رابطه با دیگری به سر می برد. پیشنهاد نمناک این است که بهتر است شما در انتخابتان دقت کنید و فردی را انتخاب کنید که هنگام معرفی شما به اطرافیان اش احساس غرور کند.

روابط شما را محدود می کند

دوستان تان بخش مهمی از زندگی تان هستند که هیچگاه نباید آنها را نادیده بگیرید. اگر فرد موردنظرتان از شما بخواهد دوستانتان را کنار بگذارید شاید در اوایل رابطه که کسی را جز او نمی بینید برایتان راحت باشد اما به مرور زمان صبر شما را به سر خواهد آمد زیرا همه ما به دوستانی نیاز داریم تا زمانی را با آنها سپری کنیم، بنابراین هیچ گاه زیر بار این حرف نروید.

زندگی مشترک" src="http://xsirfun.ir/wp-content/uploads/D8A7D8AED8AAD984D8A7D981-D8B1D8A7D8A8D8B7D987-D8B2D986D8A7D8B4D988DB8CDB8C-4.jpg" alt="اختلاف رابطه زناشویی" width="600" height="475" />

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

رفتار آقایان و علاقه یک طرفه آن ها

از این رفتار آقایان بفهمید دوستتان ندارند

به شما اعتماد ندارد

مهمترین بخش یک رابطه عاطفی ، اعتماد هر دو طرف به یکدیگر است . در طول زندگی مشترک اگر اعتمادی در کار نباشد، رابطه دوامی نخواهد داشت. اگر شریک زندگی تان به شما اعتماد ندارد و دائما بدون اجازه گوشی شما را چک می کند و به حریم خصوصی تان تجاوز می کند، بهتر است فکری برای بر هم زدن رابطه تان با او نمایید.

در مقابل دیگران سرزنش تان می کند

در همه روابط اختلاف نظر وجود دارد . همه زوجین در زمان هایی دررابطه عاطفی از حرف ها و رفتارهای طرف مقابل عصبانی می شوند . اگر در این شرایط در جمعی حضور دارید باید خودتان را کنترل کنید و در حضور دیگران اختلاف و ناراحتیتان را نشان ندهید.

اگر مرد زندگی تان این گونه نیست و در مقابل دیگران رفتارش زشت و زننده دارد شما احساس یک بازنده را پیدا می کنید، احساسی که شایسته آن نیستید.

 

 

 

گردآوری: مجله تفریحی سرگرمی اکسیرفان

کانال تلگرام: https://t.me/xsirfun

اکسیرفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آرایش چشم ساده برای چشم های ریز و درشت + تصاویر

ی مه 19 , 2019
آرایش چشم ساده برای چشم های ریز و درشت   آرایش چشم ساده انتخاب خانم های ساده پسند برای جشن ها و مهمانی های مختلف است که در عین سادگی چشم های فوق العاده جذابی به آن ها میبخشد. چشم ها عضو مهمی در صورت هستند که تاثیر زیادی در […]
آرایش چشم ساده برای چشم های ریز و درشتآرایش چشم ساده برای چشم های ریز و درشت

سردبیر اکسیرفان

محمدرضا امیرآبادی

محمدرضا امیرآبادی هستم سردبیر اکسیرفان.خوشحالم از اینکه در خدمت شما عزیزان هستم. در راستای پیشرفت مجله نیاز مند نظرات خوبتان هستیم.