دختر جوانی که طلا عطسه کرد !! + عکس

دختر جوانی که طلا عطسه کرد

بعد از عطسه های شدید و پشت سرهم دختر جوان متوجه شد جسم نسبتا بزرگی از بینی اش خارج شد ، جسمی که یک تکه طلای با ارزش بود.

خارج شدن جالب انگشتر طلا پس از ۱۲ سال از بینی دختر جوان

دختر جوان که ۱۲ سال پیش انگشتری داخل بینی اش گیر کرده بود با یک عطسه ی شدید موفق شد از وجود آن داخل بینی اش خلاص شود ؛ جالب است بدانید که او طی تمام این سالها نمیدانست انگشتر او که هدیه ی تولد ۸ سالگی اش بود داخل بینی اش گیر کرده بود و تصور می کرد که در یک ریخت و پاش و جابه جایی انگشترش را گم کرده است.

بیشتر بخوانید:   پست های اینستاگرامی هنرمندان معروف ۸

چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی اکسیرفان مشاهده می کنید انگشتر به دلیل محبوس شدن داخل بینی آن هم به مدت طولانی دچار تغییر رنگ شده است.

خارج شدن طلا به طور عجیب

دختر جوانی که طلا عطسه کرد

خارج شدن انگشتر طلا از بینی دختر جوان

“ابیگیل تامسون” ۲۰ ساله این انگشتر طلا را روز تولد ۸ سالگی اش هدیه گرفته بود و چند ماه بعد متوجه شد که آن را گم کرده است ، به گفته ی “ابیگل” همه جا را برای پیدا کردنش گشت اما هرگز تصور نمیکرد انگشتر داخل بینی اش باشد برای همین هیچ وقت آنجا را بررسی نکرد 🙂

بیشتر بخوانید:   اس ام اس عاشقانه غمگین

پیدا شدن انگشتر طلا

دختر جوانی که طلا عطسه کرد

پیدا شدن انگشتر طلا به طور بسیار عجیب و باورنکردنی

تا اینکه روز گذشته بعد از چند بار عطسه ی شدید و محکم پشت سرهم ناگهان احساس کرد جسمی نسبتا بزرگ از بینی اش خارج شد و در کمال ناباوری متوجه شد که شیی فلزی میان مخاط بینی اش بیرون آمده و آن هم چیزی نیست جز یک انگشتر طلای بچه گانه. بعد از شستن انگشتر تازه متوجه شد که تمام این ۱۲ سال انگشتر گم شده اش داخل بینی او بوده که بالاخره با عطسه بیرون پرید.

دختر جوانی که طلا عطسه کرد

گردآوری: مجله تفریحی سرگرمی اکسیرفان

کانال تلگرام: https://t.me/xsir18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *