">حقیقت جالبی که بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد - اکسیرفان

حقیقت جالبی که بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد

2

حقیقت جالبی که بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد

پژوهشهای علمی جدید نشان می دهد که افراد بعد از وقوع مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی خود روبرو می شوند.

حقیقت جالبی که <a href=بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد " width="163" height="96" srcset="http://xsirfun.ir/wp-content/uploads/2017/11/7048391_425.jpg 163w, http://xsirfun.ir/wp-content/uploads/2017/11/7048391_425-110x65.jpg 110w" sizes="(max-width: 163px) 100vw, 163px" />

حقیقت جالبی که بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد

بر اساس نتیجه پژوهشی که به تازگی توسط بنیاد پژهشی نزدیک به مرگ (NDERF) منتشر شده است ادعا می شود که افراد بعد از وقوع مرگ با محبوب ترین فرد در زندگی خود  روبرو می شوند. این نتیجه بعد از گردآوری تجربه نزدیک به مرگ هزاران نفر که اکثر آنها بطور شگفت انگیزی شبیه به یکدیگر بودند حاصل شده است.

بیشتر بخوانید:   راهی برای خانه دار شدن در بهشت

یکی از این افراد شخصی با نام “ویرجینی آر” بوده است که بعد از تجربه نزدیک به مرگش، با برادر خود که در سن ۱۲ سالگی فوت نموده بود روبرو شد. وی در این خصوص گفت : ” در داخل یک تونل  به سمت یک نور کشیده می شدم. فیلیپ، برادر دوست داشتنی ام در حالی که در انتهای تونل ایستاده بود دستم را گرفت و به من لبخند زد. او از من پرسید چرا می خواهم بمیرم.”

شخص دیگری که در این تحقیق شرکت داشته است “ویلیام سی” نام دارد. وی که در یک تصادف تجربه نزدیک به مرگ را داشته است می گوید بعد از مرگ با مادربزرگم در حالی که در مقابل نور سفید درخشان ایستاده بود روبرو شدم. همه جا مملو از گرمی، عشق بود. مادربزرگم به من گفت که اگر در این زندگی بمانم همه چیز روبراه خواهد شد.”

بیشتر بخوانید:   کدام افراد بدون حسابرسی وارد بهشت می شوند؟

گفتنی است؛ این در حالی است که مشاهدات  اکثر افرادی که تجربه نزدیک به مرگ داشته اند  بسیار شبیه به یکدیگر است. همه آنها از تونل تاریک، نور سفید درخشان که به سمت آن کشیده می شوند، شناور بودن، گرمی و عشق سخن به میان آورده اند.

گردآوری: اکسیرفان

کانال تلگرام ما: https://t.me/xsir18

اکسیرفان

2 دیدگاه برای “حقیقت جالبی که بعد از مرگ با آن روبرو خواهید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کی روش راه برانکو را در پیش گرفت

د نوامبر 13 , 2017
کی روش راه برانکو را در پیش گرفت   کی روش راه برانکو را در پیش گرفت کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال یک شباهت عمده با برانکو سرمربی پرسپولیس در انتخاب نفرات دارد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با وجود محبوبیت نزد هواداران این تیم گهگاهی […]

سردبیر اکسیرفان

محمدرضا امیرآبادی

محمدرضا امیرآبادی هستم سردبیر اکسیرفان.خوشحالم از اینکه در خدمت شما عزیزان هستم. در راستای پیشرفت مجله نیاز مند نظرات خوبتان هستیم.