">تبلیغات - اکسیرفان
 

تبلیغات

تبلیغات

 

همانگونه که همه ما می دانیم هر کسب وکار وایده ای بدون تبلیغات و معرفی به دیگران ناکارآمد و بیهوده است.کسب وکار وایده شما زمانی به موفقیت می رسد که دیگران آن را بشناسند و از آن بهره ببرند.

راه ها ی زیادی برای معرفی وتبلیغات هر کسب وکاری وجود دارد ، انواع رسانه های سمعی وبصری,از جمله رادیو وتلوزیون روزنامه ها و البته سایت های پر بازدید اینترنتی.

تبلیغات

از جمله سایت هایی که میتوان به عنوان یک مرجع برای معرفی کسب وکار خود به دیگران نام برد مجلات خبری وتفریح سرگرمی هستند.

مجله سرگرمی تفریحی اکسیرفان با این که در برابر سایت های بزرگ ایرانی که در این زمینه فعالیت می کنند در ابتدای راه است ولی در همین مدت کوتاه توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

از این رو در این صفحه لیستی از انواع تبلیغات قابل استفاده در اکسیرفان برای کسانی که مایل به معرفی کسب وکار خود در سایت هستند را  برای شما آمده کرده ایم.

 

۱-ریپورتاژ آگهی:

یکی از مرسوم ترین راه های گرفتن بک لینک و هدایت کاربران به سایت شما ایجاد ریپورتاژ آگهی در سایت ها است.ریپورتاژ ها به صورت دائمی به همراه لینک شما در بین مطالب سایت قرار میگیرد.

۲-تبلیغات بنری:

از قدیمی ترین روش های تبلیغات تبلیغات از طریق بنر های متحرک ولینک دادن به این بنر ها است.این بنر ها به صورت مدت دار بر روی سایت قرار می گیرد. بنر ها ممن است در نقاط مختلف سایت از جمله هدر،فوتر،بین مطالب،ویا ستون سایت باشند.

جدول قیمت گذاری تبلیغات در اکسیر فان:

 

نوع تبلیغمحل قرار گیریقیمت به تومانمدت قرار گیری
بنریهدر سایت۱۵۰٫۰۰۰۱ ماه
بنریفوتر سایت۵۰٫۰۰۰۱ ماه
بنریستون سایت۱۰۰٫۰۰۰۱ ماه
بنریبین مطالب سایت۵۰٫۰۰۰۱ ماه(رندوم)
ریپورتاژ آگهیبا توجه به دسته بندی سایت در مطالب مختلف سایت قرار می گیرد.۲۰۰,۰۰۰دائمی

تمامی لینک ها در سایت در تمامی تبلیغات به صورت لینک follow (فالو) قرار میگیرند.

پیج اتوریتی ۲۵

دومین اتوریتی ۲۲

 

برای هماهنگی وکسب اطلاعات با شماره ۰۹۳۵۱۸۱۵۳۵۶ از طریق تماس تلفنی یا پیامک ویا پیام رسان تلگرام در ارتباط باشید.

 

تبلیغات

سردبیر اکسیرفان

محمدرضا امیرآبادی

محمدرضا امیرآبادی هستم سردبیر اکسیرفان.خوشحالم از اینکه در خدمت شما عزیزان هستم. در راستای پیشرفت مجله نیاز مند نظرات خوبتان هستیم.