">اولین پیام ظریف بعد از مخالفت رییس‌جمهور با استعفایش - اکسیرفان

اولین پیام ظریف بعد از مخالفت رییس‌جمهور با استعفایش

اولین پیام ظریف بعد از مخالفت رییس‌جمهور با استعفایش" src="http://xsirfun.ir/wp-content/uploads/57836853-4.jpg" alt="روحانی و ظریف" />

اولین پیام ظریف بعد از مخالفت رییس‌جمهور با استعفایش

محمد جواد ظریف در پیامی از مردم و مسوولان قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام محمد جواد ظریف به شرح زیر است:

“دوستان سلام

از محبت‌های سخاوتمندانه و حمایت‌های بی‌دریغ مردم عزیز و دلاور ایران، نخبگان ارجمند و مسؤولان محترم در طول دوران خدمتگزاری – به ویژه در سه ساعت گذشته – بسیار سپاسگزارم.

عمری است که دل در گرو خدمت به این مرز و بوم و مردم بزرگ دارم و به عنوان خدمت‌گزاری کوچک هیچ دغدغه‌ای جز اعتلای سیاست خارجی و اعتبار وزارت امور خارجه به عنوان مسؤول پیش‌برد سیاست خارجی و خط مقدم دفاع از منافع ملی و حقوق مردم شریف ایران در عرصه بین المللی نداشته‌ام.

بیشتر بخوانید:   آیا فیلتر تلگرام همیشگی است؟

امیدوارم وزارت امور خارجه با همکاری و همدلی همگان و درایت، هدایت و نظارت مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری بتواند کلیه مسوولیت‌های خود را در چارچوب قانون اساسی و قوانین کشور و سیاست‌های کلی با اقتدار و صلابت به انجام برساند. ”

منبع: ایسنا

گردآوری: مجله تفریحی سرگرمی اکسیرفان

کانال تلگرام: https://t.me/xsir18

اکسیرفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است؟

چ فوریه 27 , 2019
چرا فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است؟ چرا فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است؟   مدیرعامل سابق باشگاه‌های فولاد سپاهان و خوزستان با اشاره به تاریخچه حرفه‌ای شدن فوتبال ایران می‌گوید که صفایی فراهانی رییس وقت فدراسیون فوتبال با این استدلال که فوتبال در […]
چرا فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است؟چرا فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است؟

سردبیر اکسیرفان

محمدرضا امیرآبادی

محمدرضا امیرآبادی هستم سردبیر اکسیرفان.خوشحالم از اینکه در خدمت شما عزیزان هستم. در راستای پیشرفت مجله نیاز مند نظرات خوبتان هستیم.